Červen 2017

♥ We never learn, we been here before ♫

30. června 2017 v 22:35 | HockeyGirl |  Deník
Hezký pátek přeji a doufám, že si užíváte :) Konečně je tu pátek a s ním další víkend. Už jsem se nemohla dočkat, protože dnešek byl pro mě nejnáročnějším dnem v týdnu (v práci). Dívala jsem se a poslední deník jsem psala už 27. května. Tak to jdu honem napravit, abych se s vámi mohla podělit o moje zážitky. Ten den byly Muzikanti dětem, článek o tom jsem psala zde.V neděli 28. května jsem šla se ségrou na Piráty z Karibiku: Salazarova pomsta. Moc se mi to líbilo, i když jsme byly "jen" na 2D. Ve 3D to muselo být ještě lepší, protože ty efekty měli víc vymakaný, než v předchozích dílech. Kdo neviděl, doporučuji na to jít! Nebudete litovat, pokud máte rádi tyhle filmy...Ve středu posledního května jsem si šla koupit nový telefon - Huawei P9 Lite.
Bratranec mi předem poslal odkaz na jiný telefon, že má dobrou výdrž baterky atd..., ale když jsem se na něj ptala přímo v obchodě, tak mi tenhle telefon nedoporučovali. Místo toho mi poradili Huawei a mě se hned zalíbil. Barevně je zlatý, samozřejmě to není pravé zlato. Koupila jsem si na něj fólii na display a taky průhledný obal dozadu. Zatím jsem si žádný kryt nekoupila, ale mám ho zatím měsíc, takže si po čase nějaký koupím. Uvidím... Musela jsem tam jít po práci ještě jednou, protože mi tam borec nepřetáhl kontakty z telefonu. Jinak je fakt super, oproti Xperii, kterou jsem měla předtím. Má mnohem lepší kvalitu fotek a taky je tam větší karta, takže se tam vejde mnohem více fotek, videí a písniček. V sobotu 3. června jsem jela s našima na Měřínskou padesátku. Naši jeli (stejně jako vloni) 65 km na kole a já šla pěšky 15 km. Na diplomu jsem měla 17, protože to není přesně 15 km. Na Dědkovské hoře jsem se chytla nějaké babičky s vnoučaty, abych se tam neztratila. Vloni jsem se tam totiž ztratila a pak jsem se chytla nějakýho chlapa s GPS, se kterým jsme stejně šli trochu špatně. Ale nakonec jsem došla do cíle. Letos jsem měla i v telefonu krokoměr. Ušla jsem kolem 21 000 kroků (cca.).
Další týden nic moc nebylo, až v sobotu jsme jeli do Žďáru za známou, která zrovna hlídala psa svojí dcery. Já jezdila s taťkou na kolečkáčích, mamka se známou, psem a ségrama šla pěšky. Počasí bylo dobré, akorát, že potom začalo hodně foukat a tak jsme se vrátili po cyklo stezce k autu. Ve čtvrtek 15. června jsem šla sama do kina na film Smrtihlav. Bylo to o 2. světové a o Heydrichovi. Jak žil, jak přešel do strany a jak byl na něj spáchaný atentát. Zajímavý film a líbil se mi. V neděli 18. června byla u nás pouť, přijela babička s dědou na oběd a pak jsme se šli podívat na náměstí (kromě babičky s dědou). Moc stánků tam letos nebylo, takže jsem si koupila jen něco k jídlu. Ve středu 21. června jsem měla zubařku, ale naštěstí mi nic nedělala, jen mi vyčistila zuby. V sobotu 24. června byla v Šeborově Truckshow, kde šlo dobrovolné vstupné na stacionář, kam chodí moje sestra. Vybralo se kolem 28 000 Kč (cca.). Naši tam obsluhovali spolu s bratranci, jejich přítelkyněmi, tetami a strejdou. Já se ségrama seděla u "vstupného", někdy jsme se šly projít kolem kamionů, pak jsme měly oběd a když přijeli kamiony na spanilou jízdu, tak jsme se na ně dívaly. Se ségrama jsem jela kolem pátý domů, naši přijeli v osm. V neděli byla opět pouť, ale tentokrát u babičky a dědy. Jeli jsme my na oběd a potom jsme se šly podívat na pouť. Měli tam toho víc, než my, protože tam mohli být Vietnamci. Já si tam koupila legíny, kraťase a tepláky po doma. Fotky vám určitě přidám, až budu mít kdy. No a to bylo tak vše.. Zítra jedeme na výlet do ZOO do Brna, tak snad vyjde počasí. A jaké máte plány vy?


We never learn, we been here before
Why are we always stuck and running from
The bullets, the bullets?
We never learn, we been here before
Why are we always stuck and running from
The bullets, the bullets?

Vládce

30. června 2017 v 11:23 | HockeyGirl |  Graphic

Kresba

30. června 2017 v 11:22 | HockeyGirl |  Gerard

V zimním

30. června 2017 v 11:21 | HockeyGirl |  Jared


58. kapitola - Tajemství

29. června 2017 v 17:54 | HockeyGirl |  You & I

A s tím se Loui probral. Dýchal rychle, jako kdyby uběhl několik mil. Cítil, jak se mu tričko lepí na tělo a čelo má orosené. Co to bylo za sen? Lou zvedl hlavu, aby se ujistil, že to byl jenom sen. Niall taky spal, rty měl v letmém úsměvu a klidně oddechoval. Louisovi se ulevilo a chtěl zase zavřít oči, ale…

Tom Holland

29. června 2017 v 11:25 | HockeyGirl |  Další celebrity
Rodné jméno - Thomas Stanley Holland
Datum narození - 1. června 1996 (21 let)
Místo narození - Londýn, Anglie
Aktivní roky - od roku 2008
Povolání - herec, tanečník

Starley - Call On Me (Ryan Riback Remix)

29. června 2017 v 11:24 | HockeyGirl |  Hudba

Rozhovor s hvězdou

29. června 2017 v 11:23 | HockeyGirl |  Robert photos

S koženou taškou přes rameno

29. června 2017 v 11:22 | HockeyGirl
Blog založen - 8. 1. 2012