Leden 2016

TAG: Knihy / Books

31. ledna 2016 v 15:10 | HockeyGirl |  TAG
Ahoj :) Tenhle TAG jsem vymyslela úplně sama, i otázky. Snad se vám bude líbit, jako předchozí TAGs. Třeba si ho i někdo udělá, ale to je tak docela na vás ;) Užijte si ho!


Iron Man profily

31. ledna 2016 v 13:40 | HockeyGirl |  Graphic

Nabírá si vodu do dlaní

31. ledna 2016 v 13:30 | HockeyGirl |  Gerard

Wait for you

31. ledna 2016 v 13:26 | HockeyGirl |  Shannon

Pan Včelka

31. ledna 2016 v 13:19 | HockeyGirl |  Filmotéka
Anglický název - Bee Movie
Žánry - animovaný, komedie, rodinný
Země - USA
Rok - 2007
Délka - 90 minut
Moje hodnocení - 88 %

♥ I think of you whenever I'm alone ♪

30. ledna 2016 v 14:12 | HockeyGirl
Zdravím všechny čtenáře! :)
Máme krásné jarní počasí, i když má prý zítra pršet. No co, pořád lepší než to, co bylo před týdnem a dřív, no ne? Tak jdeme na deníček toho, co se událo za poslední dny.
V pondělí 18. ledna jsem byla v knihovně, šla jsem tam po práci. Mamka chtěla nějaké knížky do školy (Smrt krásných srnců, Tankový prapor a Spalovač mrtvol) a já si tam půjčovala něco na čtení do Čtenářské výzvy. Půjčila jsem si Jeden den, Pianista a R.U.R. Tu první teď čtu, Pianistu ještě nemám přečteného a R.U.R. už ano. V úterý jsem šla doučovat angličtinu známou. Ve čtvrtek jeli naši s babičkou do Jihlavy za mou druhou babičkou (taťkovou mamkou) do Alzheimer centra na návštěvu. V pátek (22.1.) mi přišlo nové povlečení. Budu mít totiž novou postel, ale to jsem asi už psala v předchozím deníčku. Ještě ji zatím nemám, ale povlečení jsem chtěla mít nové. Můžete se na něj podívat zde.Usmívající se
V sobotu 23. ledna jsem šla na hokej, hrálo "áčko" s Blanskem a naši vyhráli 4:2, i když to během zápasu vypadalo, že prohrajeme. Ale otočilo se to a naši vyhráli. Taky jsem stála v kotli fanklubu našich, máme tam na "áčko" bubny, a taky různě povzbuzujeme mužstvo. Byla jsem ze začátku trochu hluchá, protože jsem vždycky stála u manťákuÚžasný. Ale když stojím hned vedle bubnů, do kterých se pořád buší, tak se nedivte. Dneska jdu zas, tak uvidím, jestli tam zas budu stát. Večer taky přijel starší bratranec, že jde na diskotéku s kámošem a jelikož chtěl pít, tak u nás přespával. Já se ségrou dívala na film (Pořád jsem to já) a on, jestli nechceme jít s němi. Rozmýšlela jsem se se ségrou, ale nakonec jsme šly. Já jsem i byla ráda, že jsem šla, páč jsem dlouho nikde nebyla a taky jsem si to užila ^_^.
Jsme u tohoto týdne. V pondělí a úterý jsem měla dovolenou. V pondělí jsem se aspoň prospala a pak jsem jen odpočívala. Taky jsem se psychicky připravovala na úterý. No ono už jsem týden předtím nemohla spát, ale jak se to blížilo, tak to bylo horšíZamračený. V úterý jsem totiž jela na trhání moudráků. Měla jsem tam být na půl 1, ale jeli jsme už dřív. Vzal mě už před půl 1. Umrtvil mi oba zuby (dělal mi levou stranu, tj. jeden nahoře a jeden dole) a pak mě sestra držela hlavu. Musela jsem co nejvíc otevřít pusu. Musím říct, že jsem to vůbec necítila. Celé to trvalo jen deset minut, sestra mi pak dala do pusy tampon na krev. Zubař se mě pak ptal, jestli je mi dobře (fakt blbá otázka?!Nerozhodný)
Pak mi řekl, že ty další dva, co mi bude trhat až v březnu, mě bude muset trochu naříznout dáseň, protože ty mám venku jen trošku. Ale že mě to taky umrtví (snad). No ale už nejsem z toho tak na nervy, protože je to fakt dobrej doktor. V úterý jsem tedy měla celé odpoledne pusu jak torba u sysla a musela jsem si tu stranu ledovat. V noci jsem pak nemohla spát, pořád jsem měla v puse krev, musela jsem spát jen na té druhé straně a celkově to bylo na prd...Plačící Horší to bylo v tom, že ve středu jsem musela do práce. V Praze byl totiž Gaudeamus (veletrh středních škol) a kolegyně tam byla se šéfem a šéfovou, takže jsem tam musela jít na telefony a maily. Až do včerejška jsem byla jen na jogurtech a různých nápojích. Ve čtvrtek 28. ledna jsem měla v práci službu, naštěstí jsem nemusela nic urgentního řešit. Včera jsem chtěla jít se ségrou do kina na Poldova švagra, ale bylo málo lidí, takže se nepromítalo. No co, aspoň jsme se prošly a doma si pustily Lásky čas. Jak jsem psala výše, dneska jdu na hokej "A" vs. Rosice o půl 6. Zítra hraje "béčko" s Bystřicí. Super víkend u hokeje! Jak si užíváte víkend vy?Nevinný


Cause I don't ever want to know
Don't ever want to see things change
Cause when I'm living on my own
I'll wanna take it back and start again
Most nights I pray for you to come home
Praying to the Lord
Praying for my soul

Now Please Don't Go
Most Nights I hardly sleep when I'm alone
Now Please Don't Go, oh no
I think of you whenever I'm alone
So Please Don't Go

ČR - Švédsko 8:2 Čeští hokejisté jsou ve finále Světové veteránské ligy

30. ledna 2016 v 13:26 | HockeyGirl |  Články
Čeští hokejisté vyhráli v Moskvě v Paláci legend v semifinále Světové veteránské ligy nad Švédskem 8:2 a v sobotu se od 15:00 SEČ utkají ve finále s domácím Ruskem. Po dvou gólech vstřelili za tým trenéra Jana Havla Radek Ťoupal a Tomáš Kucharčík.

Kerrang!

30. ledna 2016 v 13:14 | HockeyGirl |  Mars

Krásná kresba :)

30. ledna 2016 v 13:12 | HockeyGirl |  Graphic
Blog založen - 8. 1. 2012