Květen 2015

Černobílá fotka s cigárem

31. května 2015 v 13:13 | HockeyGirl |  Gerard

Shoot

31. května 2015 v 13:12 | HockeyGirl |  Tomo

Sedí na židli

31. května 2015 v 13:11 | HockeyGirl |  Ash

Temný rytíř

31. května 2015 v 12:47 | HockeyGirl |  Filmotéka
Anglický název - Dark Knight
Žánry - akční, thriller, krimi, drama
Země - USA, Velká Británie
Rok - 2008
Délka - 152 minut
Moje hodnocení - 80 %

Chicago je nejúspěšnějším týmem posledního desetiletí!

31. května 2015 v 12:39 | HockeyGirl |  Články
Těžko během poslední dekády hledat v National Hockey League tým, který by se častěji dostal do finále Stanley Cupu. Hned třikrát za posledních šest let se Chicago Blackhawks probojovalo mezi nejlepší dvě mužstva celé soutěže.


Na jaké filmy se chystám - červen

30. května 2015 v 14:32 | HockeyGirl
Páni, už bude zítra konec května! Hrozné, jak to utíká co?? Venku to zatím na léto moc nevypadalo, no snad už to bude lepší. Od pondělka začíná nový měsíc filmů v našem kině, tak jsem se rozhodla pro další rozpis filmů, na které bych se ráda podívala. Jdeme na to

Sedmero krkavců - Nebyla jsem

Jurský svět - Úžasný film!! Moc se mi líbil, herecké obsazení bylo skvělé a i tak napínavý děj :)

Mimoni - To budeme dávat třikrát, takže určitě se kouknu. Myslím, že to bude asi nejvíc kupovaný film v červnu. Těším se, protože je mám ráda a díky filmu Já, padouch 1 a 2 jsem si je oblíbila. Tak jsem zvědavá na jejich samostatný film

Chystáte se na nějakou novinku v červnu? Můžete něco doporučit?

Shawzie & Tazzer ♥

30. května 2015 v 14:26 | HockeyGirl |  Hráči

Tasovský vejšlap 2015

30. května 2015 v 14:15 | HockeyGirl
Hola! Letos jsme měli s rodiči jet na Měřínskou padesátkou, ale taťkovi se to nehodí, takže jsme jeli na Tasovský vejšlap. Naši na kolech 65 km a já se známýma pěšky 10 km. Tady ale diplom dostanou děcka jen do dvanácti let, takže damn... Ale co, nešla jsem tam kvůli diplomu. U zápisu taky prodávali trička a placky, tak jsem si jednu placku koupila. Jinak to bylo dobrý, nezmokli jsme a i cesta ušla. Vloni jsem šla 16 km, ale dneska mě těch 10 km v pohodě stačilo.


Jaká je nejlepší super schopnost?

29. května 2015 v 14:49 | HockeyGirl |  Jak to vidí autorka
Takový nudný článek, ani jsem netušila, o čem dneska napsat. Takže mě napadlo napsat můj názor na super schopnosti. Před několika dny vstoupil do českých kin film Avengers: Věk Ultrona. Pokud máte rádi filmy od Marvela, tak jste si tuhle novinku nemohli nechat ujít. Ani já jsem nemohla chybět. No ale abych přešla k těm schopnostem - je jich několik. Pokud nebudu počítat jen Avengers, je to i Spider-Man, Fantastická čtyřka, Blade, X-Man, Wolverin, samotný Iron Man, Neuvěřitelný Hulk, Captain America a Thor. Když si to vezmu na celý tým Avengers, je tam Iron Man, Hulk, Hawkeye, Černá vdova, Thor a Kapitán Amerika. Takže, kterou jednu super schopnost, kdyby jste měli na výběr, byste si vybrali? "Železného muže" se schopností zničit všechno, navíc může létat a má silný oblek. Hulk, který zezelená, když se naštve a má neuvěřitelnou sílu. Hawkeye, který má luk a šípy a taky vydá pár těch facek. Černá vdova, která má skvělé schopnosti z výcviku a umí se i prát. Thor s jeho kladivem, který může přivolat bouřku, mraky, tornáda, cokoliv s počasím a s jeho kladivem může i "odfučet" a taky rozdávat pěkné rány, při kterých soupeř odletí několik metrů daleko.
Kapitán Amerika má svůj štít, který se mu vždycky vrátí do rukou a svaly má taky na svém místě. A co Spider-Man? Ten díky kousnutí neobyčejného pavouka může lézt po zdích, pomocí pavučin odzbrojit soupeře a i díky nim létat ve vzduchu. No prostě má schopnosti jako pavouci. Fantastická čtyřka?
Reed Richards může libovolně prodloužit či zkrátit každou část svého těla a říká se mu mistr Fantastic.
Susan Storm má schopnost být Neviditelná holka (Invisible woman) a také může vytvořit neviditelný ochranný štít.
Ben Grimm se proměnil v kamenného muže a má velkou sílu. Benovi se říká Thing
Johnymu Stormovi se přezdívá Lidská pochodeň (Human Torch) a dokáže také letět díky ohni.
Takže zvolit si jednu super schopnost je asi těžké. Takže, jakou schopnost byste si vybrali? Která je podle vás nejlepší? Já bych asi chtěla být neviditelná, ale nemusí být špatný ani oblek Iron Mana. Má tam všechno, může mluvit s Jarvisem, zavolat komu chce, vidí všechno na obrazovce a jeho oblek mnohdy vydrží víc, než kdekoho v Avengers.
Blog založen - 8. 1. 2012