Září 2014

Jarda a Růža MS 2014

30. září 2014 v 13:27 | HockeyGirl |  Český hokej

Frank s fanoušky

30. září 2014 v 13:25 | HockeyGirl


Anne Hathaway

30. září 2014 v 13:12 | HockeyGirl |  Další celebrity
Rodné jméno - Anne Jacqueline Hathaway
Narození - 12. listopadu 1982 (31 let)
Místo narození - Brooklyn, New York
Manžel - Adam Shulman
Rodiče - Gerald Hathaway a Kate McCauley-Hathaway

Me gusta pt. 61

29. září 2014 v 19:54 | HockeyGirl |  Me gusta

Old school pt. 14

29. září 2014 v 19:39 | HockeyGirl

Přípravné zápasy: Židlický pomohl k vítězství New Jersey, hvězdou noci se stal Carter

29. září 2014 v 19:19 | HockeyGirl |  Články
Dnešní noc měla na programu šest přípravných utkání, ve kterých se představil stejný počet českých hráčů. Nejvíce se dařilo obránci Marku Židlickému, který jednu branku sám vstřelil a na jednu asistoval. Jaromír Jágr bodovat nedokázal, když odehrál pouze třináct minut.

At Oilers (28. 9. 2014)

29. září 2014 v 15:00 | HockeyGirl

Leze ven

28. září 2014 v 15:03 | HockeyGirl |  Gerard

Laky na nehty

28. září 2014 v 14:53 | HockeyGirl |  Jak to vidí autorka
Tohle téma na rozebrání bych asi nepsala, kdybych nebyla holka. Takže pokud je tu někdo, kdo si tohle chce přečíst a je muž/chlap nebo kluk, tak tohle nebude nic pro něj. Nehty si lakuju už docela dlouho, ale nemůžu říct, v kolika letech jsem si poprvé nalakovala nehty. No podle mě to nebylo už ve dvanácti, to jsem nebyla taková, že bych se už malovala nebo si lakovala nehty. Dnešní holky to dělají, ale v mé době tohle neexistovalo. Samozřejmě, že ano, ale já nebyla taková. Takže podle mě jsem si nehty poprvé nalakovala tak v patnácti možná i déle. Už si nepamatuju, jakou barvu jsem si poprvé dávala, asi to byla černá. Jednu chvíli jsem měla jen černý lak, ale pak jsem postupem času vystřídala mnoho barev. Kupovala jsem si takové ty jedno barevné laky převážně od Miss Sporty, to jsem měla tak pět laků na nehty. Ale taky jsem si nehty pořád nelakovala, jen když se mě chtělo anebo jsem třeba někam šla. Moje teta mi před několika lety začala dávat svoje laky, které se jí buď nelíbily anebo si s nimi jednou nehty nalakovala a už ho pak nepoužila (ten lak). Některé laky neměla ani otevřené a vyzkoušené. Ona si taky dost často lakuje nehty, no tohle budu mít nejspíš po ní.
Dávala mi různé barvy, obyčejné barvičky nebo neonové či se třpytkami nebo nějakým zdobením. Pár už jsem jich musela za tu dobu vyhodit, protože byly zaschlé. Když se mi lak už docela z nehtu "vytratí" a už to nevypadá dobře, tak si nehty odlakuju a další den si nalakuju znova. Teď jsem si koupila v Rossmanovi nálepky na nehty samolepící. Už jsem si je zkoušela dát a na začátku vypadaly fakt dobře. No ale znáte to, začnete si umývat ruce, koupat se nebo umývat nádobí a nálepky jsou ty tam. Mě už tam teda moc nedrží a některé jsou už pryč. Ale vydržely mi docela dlouho. Kamarádka mi k svátku dala neonové laky na nehty a taky vypadají moc dobře. Sice nesvítí ve tmě, ale za to dobře vypadají na rukou a nejsou pryč tak rychle, jako nějaká špatná značka laku. Nehty na nohou si tak často nelakuju, jen sem tam v létě, ale jinak ne. Přes zimu a podzim to nemá cenu, protože mám ponožky. Dvakrát jsem byla u nehtařky, která mi dala umělé nehty trochu delší, než jsem měla ty svoje. Poprvé jsem tam šla, když jsem měla maturitní ples. Řekla jsem si, že bych taky mohla mít ples se vším všudy, takže jsem si šla udělat nehty. Měla jsem modré tyrkysové šaty, tak jsem si udělala nahoře na nehtu dát tyrkysové třpytky. A když jsem si dávala nehty podruhé, to jsme jeli zrovna na dovolenou do Chorvatska před dvěma lety. A ten rok bylo zrovna fakt velké vedro, tak jsem si chtěla udělat nehty s nějakým letním vzorem. Měla jsem tam nálepky limetky, citrónu, pomeranče do žluto oranžové barvy se třpytkami. Taky to vypadalo moc dobře. Od té doby jsem umělé nehty neměla. No možná bych si zase nechala udělat, ale na zimu asi ne, to by nemělo cenu do rukavic. Tak možná příští rok na jako nebo tak zas na léto. Jinak si nehty lakuju sama doma, barvičky střídám jak se mi chce. Krycí nebo-li průhledný lak používám jednou za čas, když chci, aby ten lak měl i nějaký lesk anebo pak na ty samolepky. Říká se, že když si nalakujete nehty, tak si je přestanete kousat. Já si teda nehty nekoušu i když je mám nalakované nebo nemám. Myslím si, že holka by měla mít aspoň trochu upravené nehty.
Blog založen - 8. 1. 2012