Srpen 2014

Vše nej Ondro :)

31. srpna 2014 v 19:13 | HockeyGirl |  Český hokej
Ondřej Pavelec slaví dnes sedmadvacáté narozeniny :3 Tenhle brankář si zahrál jak za českou reprezentaci, tak i v NHL. Nyní hraje ve Winnipegu Jets s Michaelem Frolíkem. Ondru jste mohli vidět i ve filmu Babovřesky 2 (s Jakubem Voráčkem, Kubou Kovářem,...). Přeji Ondrovi všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí, lásky a ať se daří v NHL

Leze z auta

31. srpna 2014 v 18:56 | HockeyGirl |  Jared

Sheldon Brookbank dostal pozvánku do přípravného kempu Calgary

31. srpna 2014 v 18:22 | HockeyGirl |  Články
Obránce Sheldon Brookbank dostal pozvánku do přípravného kempu Calgary. Posledním působištěm vítěze Stanley Cupu z roku 2013 bylo Chicago, celkově má v NHL odehráno 351 zápasů.

Toy Story

31. srpna 2014 v 18:11 | HockeyGirl |  Filmotéka
Anglický název - Toy Story
Žánry - animovaný, rodinný, komedie, dobrodružný
Země - USA
Rok - 1995 (první díl), 1999 (druhý díl), 2010 (třetí díl)
Délka - 80 minut (první díl), 89 minut (druhý díl), 99 minut (třetí díl)

Jennifer Lopez

31. srpna 2014 v 17:58 | HockeyGirl |  Další celebrity
Rodné jméno - Jennifer Lynn Lopez
Přezdívka - JEFI
Narození - 24. července 1969 (45 let a 38 dní)
Místo narození - Bronx, New York
Žánry - pop, dance, R&B, Latin pop, hip hop, funk
Povolání - herečka, zpěvačka, tanečnice, modelka, módní návrhářka
Hlasový obor - Love song

Dess 31 - Můj svět (vše, co mám ráda)

31. srpna 2014 v 13:58 | HockeyGirl |  Designy
Jak jsem včera slíbila, udělala jsem dneska konečně nový vzhled. Sice jsem ho chtěla udělat už dávno, ale nějak jsem netušila, co na něj dát. Ale dneska jsem si k tomu sedla a udělala takový mix obrázků. Je tam všechno, co mám ráda. Růžovou barvu moc ráda nemám, ale podle mě se tam hodí a není to moc přeplácané. Jak se vám líbí? ;)
Náhled -

S vlastním portrétem

30. srpna 2014 v 23:21 | HockeyGirl

Košilová grafika

30. srpna 2014 v 23:10 | HockeyGirl |  Jared other

Uspěchané dny

30. srpna 2014 v 23:07 | HockeyGirl
Ani nevím, proč jsem vlastně tenhle výkec nazvala "uspěchané dny". Nejspíš proto, že bylo v tomhle týdnu hodně dnů, kdy jsem se sotva zastavila. Skoro každý den se pořád něco dělo a někdy toho bylo i víc v jeden den, takže jsem byla doma až večer. No začnu minulým čtvrtkem, protože poslední článek jsem psala 20. sprna. V ten čtvrtek měl taťka jako obvykle fotbal, ale já musela jít do práce, takže jsem nešla s ním. Dopoledne šla mamka se sestrou ke známým na návštěvu. Já jsem ještě spala, takže jsem nešla. V práci jsem poprosila paní, se kterou pracuji, jestli by mi neprodala lístky na koncert No Name, který bude 5. září (fotku jste mohli vidět). V pátek (22. 8.) opět v práci do 20:15, domů jsem přišla hotová... Ale nechci si tady nějak stěžovat to ne, jsem ráda, že nejsem doma na zadku každý den a můžu za to dostat pár peněz.
Navíc to není ani taková dřina (pokud není hodně lidí). V sobotu jeli naši ke známým na chatu, kde byli sice do rána, ale nespali tam, protože v noci byla zima. No a ke mě přijela kamarádka, která u nás tentokrát spala :D. Pokecaly jsme, pořešily filmy (ona ví jak to myslím) a večer jsme si šly prvně na sport club a potom na diskotéku. Byl tam turnaj v šipkách a nemusely jsme platit vstup, což mě zarazilo, protože "normálně" platíme tak 50 Kč. Nevadí, aspoň jsme to nemusely platit. Ale písničky nic moc, stejně jsme netancovaly a seděly jsme v druhém patře, kde jsme kecaly. Byl tam jeden pěknej číšník :3 Pak mi volal taťka, že už jedou domů z té chaty, jestli jsme ještě někde venku, nebo doma. Sice jsem ho z té hudby špatně slyšela, ale řekla jsem, že jsme na "Žábě" (přezdívka pro tu diskotéku) a že přijdeme ven. Kámoška si ještě objednala Cuba Libre, tak jsme to do sebe musely rychle naklopit, aby naši dlouho nečekali v autě. Ale bylo to fajn, s kámoškou jsme si to užily a dobře pokecaly. Přecházím k tomuto týdnu. V úterý k sestře přišla návštěva (k té postižené). Byla to bývalá pracovnice, která pracovala ve stacionáři, kam Verča chodí. Takže za ní občas zajde na "kafe", když už se nevidí tam. Ve středu byl pro mě asi ten nejlepší den z celého tohohle týdne ♥ Po hoooodně dlouhé době jsem byla venku s mým super kamarádem. Nechci tady psát jeho jméno, kdyby náhodou na tohle narazil. Ale můžu říct, že jsem si to s ním (jako obvykle) moc dobře užila. Sice jsem měla tak trochu hoňku, protože jsem byla dopoledne ještě ve městě s mamkou a ségrou a to je na dlouho, a než jsem přišla na domluvený čas na domluvené místo za ním, trochu mi to trvalo, ale on to věděl.
Napsala jsem mu na FB, že jestli se konečně nechce sejít, že jsme se dlouho neviděli. Souhlasil a já byla moc ráda, klidně by taky nemusel mít čas, protože byl tři týdny na Maltě. Ale souhlasil a druhý den jsme se domluvili kde, v kolik a co budeme dělat. Prvně jsme šli "jen" do kavárny. Kecali jsme o našich dovolených, on byl tři týdny na Maltě, kam chodil na letní školu angličtiny a já o Českém Švýcarsku s rodinou. Pak jsem mu chtěla ukázat fotky, ale když jsme přišli k němu (k němu a jeho rodičům a psovi). Jenže si vzpomněl, že nemá notebook, takže jsme jen kecali. Potom mi přinesl pár silikonových náramků různých barev s různými nápisy (z Malty) a ať si vyberu. Já mu zas dala na vybranou pohled z Pravčické brány nebo z Děčína. Vzal si to první :) Potom jsme šli opět ven, tentokrát k nám :D Ani jsem neměla v plánu, že k nám půjdeme, ale jelikož jsem mu chtěla ukázat ty fotky, tak jsme šli. Naštěstí nikdo nebyl doma, ségra byla ještě v práci a naši byli s druhou ségrou u babičky. Tak jsem mu ukázala fotky a chvíli ještě kecali, než přišli všichni domů. Pak už šel domů, to bylo skoro po osmé večer a sešli jsme se kolem třetí. Neuvěřitelně rychle ten čas utekl, vždycky, když jsem s ním. Ale jsem s ním moc ráda a vážím si každé minuty s ním ^_^ No a jak jsem psala, než jsem šla na to "rande", byla jsem ve městě s mamkou a ségrou. A jelikož je na vozíčku, protože daleko pěšky nedojde, bylo to na delší dobu a taky jsme obešly skoro všechny obchody. Pak jsem spěchala na oběd a hurá zas do města :D Nezastavila jsem se fakt... Ve čtvrtek jsme taky měli co dělat. Dopoledne jsem šla s mamkou a opět se ségrou k doktorce na kontrolní vyšetření. Brala nám krev a z moči kontrolu.
Mě nabrala tři zkumavky, ale ségři jen ani ne jednu celou, protože moc nehýbe rukama a celkově se moc nehýbe, takže byla doba než našla místo a stejně moc krve nenabrala. Výsledky měly být další den. Od doktorky jsme šly domů na snídani, protože jsme musely na lačno kvůli krvi. Měla jsem už celkem hlad, protože jsem zvyklá snídat. Po snídani jsem valila na pracák, protože měli jen krátký den, takže jsem měla necelou hodinu. A jelikož je pracák od mého bydliště přes celé město, musela jsem si pospíšit. Naštěstí jsem to měla z kopce, takže jsem tam byla hned. A na řadu jsem šla skoro taky hned, protože tam nikdo nebyl. Dostala jsem menšího zjeba, že jsem nepřišla se smlouvou z kina hned. Buď jsem měla zavolat anebo přijít do osmi dnů od podepsání. No nějak jsem ji nekomentovala, jen mi říkala, že by mě mohla vyřadit, ale naštěstí tam pořád jsem vedená. Včera jsem byla opět v kině, tentokrát slabší návštěvnost, než třeba na Tři bratry. Taky jsem byla zase s mamkou a sestrou ve městě (tenhle týden snad po třetí). Mamka šla pro maso na oběd, pro víno a taky pro zeleninu. Já šla vrátit knížky do knihovny. Tři bratry jsme dávali už 3x, zítra je dáváme po čtvrté, protože je o tenhle film velký zájem. Dneska bylo kromě pár míst plno, což je fajn. Jen mám na pokladně starší počítač a pokud chci vytisknout lístky z rezervace, je to doba. Ale co s tím nic nenadělám... Dopoledne jsme všichni jeli do ZOO do Jihlavy. Sice jsme tam byli už asi 5x, ale měli tam mláďata a taky Střípky z Afriky. A počasí nám taky v tu dobu přálo. Hnusně začalo být, až jsem šla do kina. Když jsem přišla domů zmáčená jak husa, byla u nás kamarádka, která chodí s mamkou do školy. Dala mi knížku, kterou našla v antikvariátu a že by se mi mohla líbit :) Tak mám další knížku do sbírky :] Zítra jdu do kina opět, tentokrát už na čtvrtou, takže půjdu na půl třetí kvůli větší návštěvnosti, aby si lidi chodili pro rezervované lístky. Stejně každý chodí pozdě... Uhh to jsem se zas rozepsala :D Jinak se můžete v dohledné době těšit na další kapitolu Lásky na ledě a taky i na nový vzhled. Mějte se fajn a užívejte poslední prázdninový víkend ;)

Exhibiční hokejové Zlaté utkání v Jihlavě skončilo remízou 7:7

30. srpna 2014 v 22:17 | HockeyGirl |  Články
Remízou 7:7 za aplausu vyprodaného stadiónu v Jihlavě skončilo Zlaté utkání mezi Týmem olympijských vítězů z Nagana z roku 1998 a výběrem Zlatého hattricku v letech 1999 až 2001. Utkání se hrálo jako pocta legendárnímu trenérovi této éry Ivanu Hlinkovi, který před deseti lety zahynul při autonehodě.
Blog založen - 8. 1. 2012