Karel Rachůnek se synem

30. května 2013 v 16:08 | Mysteria |  Hráči

Question n. 1

30. května 2013 v 16:01 | Mysteria |  Mars

Chicago - Detroit 2:1 PP Stav série 4:3 Chicago dokonalo obrat! V prodloužení udolalo Detroit, semifinále Stanley Cupu si zahrají i Frolík s Rozsívalem

30. května 2013 v 9:28 | Mysteria
Zdroj: Sport.cz
Tři mečboly měli hokejisté Detroitu, nevyužili ani jediný. Z postupu do finále Západní konference zámořské NHL se raduje Chicago, které v rozhodujícím sedmém duelu na svém ledě udolalo soupeře 2:1 v prodloužení a poprvé v klubové historii dokonalo obrat v sérii z 1:3 na zápasy. Rozhodující trefu vítěze základní části, jehož dres oblékají i útočník Michael Frolík a zadák Michal Rozsíval, zařídil ve 4. minutě nastavení obránce Brent Seabrook. Pro Detroit s bekem Jakubem Kindlem naopak sezóna končí.

- Čtení myšlenek
- Přivolávání pomoci (pouze mezi bratrstvem)
- Mluvení s duchy
- Mírnění bolesti

With Beyoncé

28. května 2013 v 19:03 | Mysteria |  Ashton with...

Frolík hrdinou Chicaga! Vítěznou trefou zařídil vyrovnání série s Detroitem

28. května 2013 v 13:57 | Mysteria
Hokejisté Chicaga zvítězili v šestém zápase 2. kola play off NHL na ledě Detroitu 4:3 a vyrovnali tak sérii na 3:3. Rozhodující branku vstřelil z trestného střílení Michael Frolík. I o druhém postupujícím do finále Západní konference se tak rozhodne až v posledním možném sedmém zápase, stejně jako v duelu mezi Los Angeles a San Jose.